Beszerzőt keresünk

kecskeméti vas-műszaki nagykereskedésünkbe.

Új munkatársunk legfőbb feladata megteremteni a beszerzés oldaláról a szükséges feltételeket ahhoz, hogy zökkenőmentesen teljesíthessük ügyfeleink igényeit. Azaz a lehető legjobb beszerzési feltételek mellett a legoptimálisabb készletszinttel, megbízhatóan és kiszámíthatóan üzemeljünk.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás partnereinkkel, beszállítói kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Ajánlatkérések és azok nyomon követése, ajánlatok előkészítése az értékesítés részére
  • Napi rendelések összeállítása, bevételezés, számlareklamációk kezelése
  • Készletgazdálkodás, optimális kiszolgáláshoz szükséges készletek biztosítása, túlkészlet minimalizálása
  • Értékesítés és raktári kollégák munkájának támogatása
  • Jelentések készítése a beszerzési vezető részére

Elvárások:

Az ideális jelölt számára a legfontosabb szempont a VEVŐ ELÉGEDETTSÉG. Tisztában van azzal, hogy az elégedett ügyfél a jó ügyfél, és ennek szellemében végzi feladatait. Azaz folyamatosan azon dolgozik, hogy a lehető legmagasabb szintű kiszolgálást a lehető leggazdaságosabb módon valósítsa meg.

  • Vevő orientált beállítottság
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, levelezés)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló, eredményes munkavégzés
  • Jó csapatjátékos

Előny, de nem elvárás:

  • Vas-műszaki, illetve barkács iparágban szerzett termékismeret
  • Kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy hosszú távú, biztos szakmai karriert és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk. Mivel családi vállalkozás vagyunk, ezért számunkra kiemelten fontos az emberközpontúság.

  • Versenyképes fizetés + teljesítményarányos bónusz
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Fényképes önéletrajzát a jelentkezes@bimbokft.hu email címre kérjük elküldeni, tárgy mezőben „Beszerző”-ként megjelölve.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Mi fogta meg a hirdetésünkben?
  2. Miért dolgozna egy vas-műszaki kereskedőháznál?
  3. Mi volt eddigi legnagyobb szakmai sikere?
  4. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?

Területi képviselőt keresünk

Nyugat-Magyarország és Kelet-Magyarország régiókba.

Új munkatársaink legfőbb feladata az értékesítési területen rejlő lehetőségek feltárása, kiaknázása, ügyfeleinek fejlesztése, vásárlási potenciáljuk bővítése.

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás partnereinkkel, vevőlátogatás (6 látogatás/nap)
  • új ügyfelek felkutatása, régi kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • kinnlevőség kezelése
  • rendelésfelvétel, kiszolgálás
  • alkalmanként árukiszállítás, beszerzési feladatok, egyéb ügyintézés
  • szakmai tanácsadás
  • ajánlatadás és azok nyomon követése.
  • heti tervek és jelentések készítése az értékesítési vezető részére

Elvárások:

Az ideális jelöltnek több éves üzletkötői/területi képviselői tapasztalata van személyes ügyfélkapcsolatok építésében, fejlesztésében. Gyakorlottan nyer meg új ügyfeleket és alakít ki bizalmat, hosszútávú, megbízható partneri kapcsolatokat épít és ápol.

Előny:

Előny, ha műszaki termékek értékesítésében van múltja, de egyáltalán nem követelmény, mert számunkra az a fontos, hogy magában az értékesítésben, üzletkötésben és a piacépítésben legyen profi.

  • középfokú végzettség
  • legalább 3 év üzletkötői tapasztalat
  • marketing ismeretek és szakmai tapasztalat előnyt jelentenek

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy hosszú távú, biztos szakmai karriert és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk. Mivel családi vállalkozás vagyunk, ezért számunkra kiemelten fontos az emberközpontúság!

  • Céges gépkocsi, laptop, telefon

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország / Kelet-Magyarország

Fényképes önéletrajzát a jelentkezes@bimbokft.hu email címre kérjük elküldeni, tárgy mezőben „Területi képviselői állás”-ként megjelölve. A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne: